Hjem >>>  kvinne Moteklær >>>  Kjoler >>>  hot salg forfremmelse Swing Kjole Ferie Ut på byen Fritid hverdag Søt Gatemote Sofistikert Kvinne,Ensfarget V hals Ovenfor knéet Langermet Blå Annet Vår Høst detaljhandel #24875094
Afbeeldingen (klik op de foto):
hot salg forfremmelse Swing Kjole Ferie Ut på byen Fritid hverdag Søt Gatemote Sofistikert Kvinne,Ensfarget V hals Ovenfor knéet Langermet Blå Annet Vår Høst detaljhandel #24875094
hot salg forfremmelse Swing Kjole Ferie Ut på byen Fritid hverdag Søt Gatemote Sofistikert Kvinne,Ensfarget V hals Ovenfor knéet Langermet Blå Annet Vår Høst detaljhandel #24875094


hot salg forfremmelse Swing Kjole Ferie Ut på byen Fritid hverdag Søt Gatemote Sofistikert Kvinne,Ensfarget V hals Ovenfor knéet Langermet Blå Annet Vår Høst detaljhandel

Spesifikasjon
Anledning Ferie, Fritid/hverdag, Ut på byen,
Stil Søt, Sofistikert, Gatemote,
Sesong Vår, Høst,
Kjoletye Swing,
Kjønn Kvinne,
Mønster Ensfarget,
Halslinje V hals,
Midjetype Mellomhøyt liv,
Tykkelse Medium,
Elastisitet Mikroelastisk,
Stoff Annet,
Ta vare på meg Maskinvask,
Kjolelengde Ovenfor knéet,
Ermelengde Langermet,
Skulderbrødde (cm) 33.5,34.5,35.5,36.5,
Bystemål (cm) 86,87,91,95,
Livmål (cm) 67,71,75,79,
Ermelengde (cm) 57.5,58.5,59.5,59.5,
Plagglengde (cm) 83,84,85,86,
Klær Slep Omkrets (CM) 163,167,171,175,
Spesielle forslag Denne modellen har en presis størrelse.,
Spesifikasjon
produksjon modus ekstern produksjon,
Forsiden FF,
Skriv omtale